Ve žních

Autor: Miroslav Kastl
(1907 Plzeň - ?)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek
Datace: 1954
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 51,5 x 66,5 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč