180. Zrcadlo zdobené vejcovcem
zrcadlo zlacené plátkovým zlatem, zdobené biedermeyerským vzorem vejcovce, poškozeno
Materiál: dřevo, datace: 19. století
Šířka: 88 cm, výška: 128 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.12.2017 20:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 900 Kč