186. Lesní říčka
signováno vpravo dole Vondra
Technika: olej na sololitu
Šířka: 35 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 49,5 x 34 cm
Konec dražby: 05.12.2017 21:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč