4. Náměstí I.

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno na reversu, volný list
Technika: akvarel
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm

Konec dražby: 23.03.2021 20:02 SEČ

Zbývá: 4d 15h 48m 22s

Vyvolávací cena: 800 Kč