133. Anděl
Autor: František Jakub
(1875 Praha - 1940 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: olej na dřevě
Šířka: 28 cm, výška: 35 cm, rámování: volně
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.11.2018 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč