Konvolut grafik - 2 kusy
Autor: Jaroslav Votruba
(1889 Uhříněves, Praha - 1971 Kežmarok, Slovensko)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: dřevoryt
Šířka: 20 cm, výška: 18 cm, rámování: 38,5 x 35,5 cm
Konec dražby: 05.03.2024 20:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč