103. Portrét chlapce
Autor: František Vitovský
(1906 Hainburg, Rakousko - 1980 Jindřichův Hradec)
signováno a datováno vlevo nahoře slabě, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 40 cm, výška: 53 cm, rámování: 62,5 x 50 cm
Konec dražby: 03.05.2021 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč