PF 1934 průmyslníka Oskara Federera

Autor: Otakar Španiel
(1881 Jaroměř - 1955 Praha)

bronzové reliéfní PF1934 průmyslníka Oskara Federa, signováno vlevo dole, pravděpobobně vyrobeno ve firmě Anýž, na dřevěné podložce
Materiál: patinovaný bronz, datace: 1934
Šířka: 12 cm, výška: 11 cm, rámování: 22 x 16,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.04.2018 19:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč