Portrét chlapce

Autor: Willi Nowak
(1886 Mníšek pod Brdy - 1977 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba
Šířka: 18 cm, výška: 28 cm, rámování: 48 x 36 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč