Modré jabloně

Autor: Boris Nosek
(1962 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, na reversu výstavní razítko, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1989
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 47,5 x 56 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč