115. Cesta

Autor: Jiří Hájek
(1923 Klabava, Rokycany - 1999)

signováno vpravo dole olištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 95 cm, rámování: olištováno

Konec dražby: 28.01.2019 22:08

Zbývá: 8d 0h 0m 8s

Vyvolávací cena: 4 600 Kč