210. Nástěnné rámové hodiny

Biedermayerské nástěnné zlacené hodiny, zasklené, zdobené vejcovcem. Čtvrťové. Bez klíčku. Bez záruky chodu.
Šířka: 42,5 cm, výška: 53 cm

Konec dražby: 11.04.2018 21:37

Dosažená cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 9 900 Kč

Seznam příhozů (3)

částkapříhoz
10 500 Kč11.4.2018 21:32:42 (limit 11.4.2018 21:30:48)
10 400 Kč11.4.2018 21:32:42
9 900 Kč11.4.2018 21:30:48 (limit 11.4.2018 21:30:48)