136. Mužská postava

Autor: Jiří Načeradský
(1939 Sedlec - 2014 Praha)

signováno vpravo dole
Materiál: papír
Šířka: 35 cm, výška: 43 cm, rámování: bez rámu

Konec dražby: 11.04.2018 20:36

Dosažená cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Seznam příhozů (16)

částkapříhoz
8 500 Kč11.4.2018 20:31:44 (limit 11.4.2018 20:31:44)
8 000 Kč11.4.2018 20:31:06
7 500 Kč11.4.2018 20:26:59
7 000 Kč11.4.2018 20:24:34
6 500 Kč11.4.2018 20:24:16
6 000 Kč11.4.2018 20:20:26
5 500 Kč11.4.2018 20:19:56 (limit 11.4.2018 20:19:28)
5 500 Kč11.4.2018 20:19:56 (limit 11.4.2018 20:19:56)
4 600 Kč11.4.2018 20:19:28 (limit 11.4.2018 20:19:28)
4 500 Kč11.4.2018 20:18:16
4 400 Kč11.4.2018 20:17:52
4 300 Kč11.4.2018 20:12:55
4 200 Kč11.4.2018 20:12:37
4 100 Kč11.4.2018 20:11:12
4 000 Kč11.4.2018 20:10:43