3. Romantický podzimní večer - L FORMÁT

Autor: Casier Stephane
(1877 - 1944)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 120 cm, výška: 60 cm, rámování: 72 x 132 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:04 SELČ

Dosažená cena: 4 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (18)

částkapříhoz
4 300 Kč18.5.2021 19:59:36
4 000 Kč17.5.2021 07:52:09
3 800 Kč17.5.2021 07:52:09 (limit 16.5.2021 21:41:49)
3 700 Kč17.5.2021 07:51:53 (limit 16.5.2021 21:41:49)
3 400 Kč17.5.2021 07:51:53
3 100 Kč16.5.2021 23:01:47 (limit 16.5.2021 21:41:49)
2 800 Kč16.5.2021 23:01:47
2 500 Kč16.5.2021 21:41:49 (limit 16.5.2021 21:41:49)
2 200 Kč16.5.2021 20:12:24
1 900 Kč10.5.2021 21:10:25
1 600 Kč4.5.2021 08:48:19
1 300 Kč4.5.2021 03:17:51
1 000 Kč3.5.2021 14:32:45 (limit 3.5.2021 12:26:26)
801 Kč3.5.2021 14:32:45
601 Kč3.5.2021 12:26:26 (limit 3.5.2021 12:26:26)