3. Romantický podzimní večer - L FORMÁT

Autor: Casier Stephane
(1877 - 1944)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 120 cm, výška: 60 cm, rámování: 72 x 132 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:01 SELČ

Aktuální cena: 1 900 Kč

Zbývá: 3d 22h 26m 43s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (9)

částkapříhoz
1 900 Kč10.5.2021 21:10:25
1 600 Kč4.5.2021 08:48:19
1 300 Kč4.5.2021 03:17:51
1 000 Kč3.5.2021 14:32:45 (limit 3.5.2021 12:26:26)
801 Kč3.5.2021 14:32:45
601 Kč3.5.2021 12:26:26 (limit 3.5.2021 12:26:26)
401 Kč13.4.2021 09:10:17
201 Kč27.3.2021 11:11:38
1 Kč26.3.2021 20:46:18