3. Romantický podzimní večer - L FORMÁT

Autor: Casier Stephane
(1877 - 1944)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 120 cm, výška: 60 cm, rámování: 72 x 132 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:04 SELČ

Dosažená cena: 4 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (18)

částkapříhoz
401 Kč13.4.2021 09:10:17
201 Kč27.3.2021 11:11:38
1 Kč26.3.2021 20:46:18