3. Romantický podzimní večer - L FORMÁT
Autor: Casier Stephane
(1877 - 1944)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 120 cm, výška: 60 cm, rámování: 72 x 132 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:04 SELČ
Dosažená cena: 4 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč