337. Po Bitvě
Autor: Vlastimil Chroust
(1922 Hořice - ?)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský popisek a autorský štítek, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 61 cm, výška: 41 cm, rámování: 51 x 71 cm
Konec dražby: 21.01.2021 22:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč