114. Akt dívky

Autor: Bohumil Ullrych
(1893 Velký Bor - 1948 Praha)

signováno vlevo dole, nové rámování, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 49 cm, rámování: 57 x 44,5 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 05.03.2019 22:51 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč