227. Voják
vpředu fragment podpisu, vzadu tužkou popis: F. Kupka, ze sbírky Dr. Prokopa Tomana
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 21,5 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.12.2018 21:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč