547. Návštěva

Autor: Josef Jindřich Loukota
(1879 Dobříš - 1967 Praha)

paspartováno, zaskleno, signováno, datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1913
Šířka: 36cm cm, výška: 39cm cm, rámování: 60x55cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.07.2019 21:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč