26. Strom lásky
Autor: Jaroslav Hořánek
(1925 Praha - 1995 Praha)
Originální návrh na plakát, rámováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: barva/karton
Šířka: 46 cm, výška: 72 cm, rámování: 69 x 63 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.08.2023 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč