Vinný sklípek

Autor: Otto Bergmann-Selmayer

Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 37,5 x 33 cm

Konec dražby: 01.03.2021 21:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč