239. Portrét
nesignováno, paspartováno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 12,5 cm, výška: 14,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 22:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč