243. Postavy
nesignováno, paspartováno
Technika: tempera
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 22:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč