Krajina

Autor: J. Paveza

velký formát, signováno vlevo dole, datováno 49
Technika: olej na plátně, datace: 49
Šířka: 58 cm, výška: 90 cm, rámování: 102 x 71 cm

Konec dražby: 11.06.2018 20:18

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč