28. U jezera - L Formát

Autor: Salomon Van Ruysdael
(1602 Naarden - 1670 Haarlemie)

Následovník - kopista. Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu popisek o původní předloze obrazu, nažehleny nové okraje plátna
Technika: olej na plátně
Šířka: 93 cm, výška: 65 cm, rámování: 78 x 106 cm

Konec dražby: 05.09.2022 20:40 SELČ

Zbývá: 21d 9h 24m 53s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč