96. Moderna
Autor: Karel Vaca
(1919 Prostějov - 1989 Praha)
signováno uprostřed dole, datováno 64/81, číslováno 72/100
Technika: sítotisk na kartonu, materiál: karton, datace: 64/81
Šířka: 20 cm, výška: 20 cm, rámování: 43 x 31 cm
Konec dražby: 31.07.2018 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč