Tatry

Autor: Václav Vaner
(1896 Kladno - ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 35 cm, výška: 45 cm, rámování: 53 x 43 cm

Konec dražby: 28.01.2019 21:42

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč