Loďky

Autor: Oto Kleček
(1917 Krásné Březno - 1981 Hradec Králové)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1977
Šířka: 99 cm, výška: 35 cm, rámování: 47 x 102 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč