14. Loďky - L FORMÁT
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1977
Šířka: 99 cm, výška: 35 cm, rámování: 47 x 102 cm
Konec dražby: 06.10.2021 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč