187. Železnice nad Jizerou

Autor: Oldřich Lajsek
(1925 Křesetice - ?)

signováno vpravo dole, fixováno na sololitu
Technika: olej na kartonu, datace: 1978
Šířka: 59,5 cm, výška: 45,5 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 07.02.2024 21:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč