195. Postava na břehu - Dubrovnik
Autor: Miroslav Černý
(1935 Horní Slivno - 2007 Kolín)
signován a datováno nečitelně vlevo dole, nápis Dubrovnik, připsáno autorovi
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 32 cm, rámování: 37 x 42,5 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 11.04.2018 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč