Kytice 3 ks

Autor: Václav Bubeníček
(1913 Ledeč nad Sázavou - 1989 Praha)

signováno tužkou vpravo dole, číslováno 79/200, konvolut 3 kusy, barevná serigrafie
Technika: serigrafie
Šířka: 15 cm, výška: 21 cm, rámování: volné listy

Konec dražby: 13.12.2018 19:13

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč