3. Špálovské květiny ve váze

nesignováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: 32 x 23 cm

Konec dražby: 25.11.2019 19:32 SEČ

Zbývá: 2d 16h 52m 42s

Vyvolávací cena: 800 Kč