30. Pilař - Vesnive za řekou

Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 69 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 39,5 x 77,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.03.2024 20:14 SEČ

Zbývá: 12d 7h 1m 36s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč