U Tábora

Autor: Jaroslav Šváb
(1906 Hodonín - 1999 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 24 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 13.12.2018 18:09

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč