Ženský akt

Autor: Bohumil Mareček
(1884 Praha - 1962 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1935
Šířka: 81 cm, výška: 59 cm, rámování: 66,5 x 88 cm

Konec dražby: 17.04.2019 22:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč