Labe u Libochova

Reprodukce - Emil Fila 1969, rámováno
Šířka: 21 cm, výška: 63 cm, rámování: 27,5 x 69 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč