53. 4ks keramických talířků
Autor: Modra Keramika
(? Slovensko - ?)
Značeno zespodu, průměr 9,5 a 8 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.01.2023 19:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč