305. Cesta do Kambelovace
Autor: Jaroslav Procházka
(1889 Praha - 1949 Praha)
signováno vlevo dole, datace 1944, zbytek auktorského štítku na reversu, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu, materiál: karton, datace: 1944
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm, rámování: 62 x 54 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč