Florentinské zrcadlo - XL Formát

zrcadlo s fazetou ve zlaceném řezbovaném rámu florentinského typu
Šířka: 60 cm, výška: 91 cm, rámování: 123 x 93 cm

Konec dražby: 05.02.2024 20:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč