134. Divadlo
Autor: Karel Skála
(1908 Praha - 2001 Praha)
signováno a datováno tužkou vpravo dole, dole tužkou napsáno věnování autora, flíčky
Technika: suchá jehla na kartonu, datace: 1946
Šířka: 16 cm, výška: 16 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč