21. Pohled na chrám sv. Víta
Autor: Karel Skála
(1908 Praha - 2001 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1956
Šířka: 65,5 cm, výška: 51 cm, rámování: 70 x 85
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:06 SELČ
Zbývá: 11d 12h 25m 42s
Vyvolávací cena: 7 500 Kč