321. Fr. Hubatka- Rozhovor
signováno uprostřed dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 80 cm
Konec dražby: 09.06.2020 22:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč