Podzim

Technika: olej na kartonu
Šířka: 59 cm, výška: 42 cm, rámování: 56 x 73 cm

Konec dražby: 15.06.2021 19:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč