Ležící akt

Autor: Jaroslav Štika
(1906 Praha - 1940 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 97 cm, výška: 67 cm, rámování: 75 x 104 cm

Konec dražby: 31.07.2018 21:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč