1347. Venkovské stavení
Autor: Ferdinand Hanuš Hérink
(1889 Smečno - 1955 Přerov)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rám lehce poškozen
Datace: 1938
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 79 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 21:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč