21. Strakonický dudák
signováno vpravo dole, paspartováno zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 38 cm
Konec dražby: 21.10.2019 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč