Karikatura Jaroslava Vojty herce ND

Autor: Emil Kotrba
(1912 Znojmo - 1983 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, věnování: "Milému Janovi Růžkovi, vděčný Jar. Vojta".
Mírně zašpiněno. Zaskleno.
Technika: kresba na kartonu, datace: 1937
Šířka: 29 cm, výška: 43 cm, rámování: 46 x 32 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.12.2018 21:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč