23. Březový háj

Autor: Karel Kupka
(1905 Manětín - 1971 Teplice)

signováno vpravo dole, rám poškozen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 34 cm, rámování: 52 x 63 cm pošk.

Konec dražby: 10.12.2018 18:49

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč