35. Historická scéna
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 69 cm, rámování: 83 x 74 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 08.02.2022 19:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč