Chalupa u vody

Autor: Gustav Reiter
(1895 ? - ? ?)

signováno a datováno vpravo dole, malba zašpiněna, rám poškozen
Technika: olej na plátně, datace: 1913
Šířka: 100 cm, výška: 74 cm, rámování: 86 x 112 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 11.12.2018 22:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč